Pack of 2 22mm 2 Position Selector Switch Maintained 1NO XB2-10X/21
Add Your Review
Get at least 2% points for cashback & save up to 10%! View Details
Choose options for shipping rates.
Shipping to
SKU#: FPYJ2510072
Product Details
Replacement Part Number: XB2-10X/21
Specification:
Specification:
Operation Type: Maintained
Mounting Hole Size: 22MM
Switch Rating: 10A/ 660V
Structure: 1NO
Button Color: Black
Material: Nylon Body, Alum Circuit, Sliver contact, Brass conductor
Product Highlights
Brand: FridayParts
Compatible Model Brand: For OTHER BRAND
5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%